Новини

3 Листопада 2021 р.

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»

Хмельницький окружний адміністративний суд оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»:                                            

  • секретар судових засідань відділу забезпечення розгляду адміністративних справ –  1 тимчасова посада (додаток 1);
  • головний спеціаліст відділу документального забезпечення – 1 посада (додаток 2);
  • провідний спеціаліст сектору державної служби та управління персоналом – 1 тимчасова посада (додаток 3);
  • головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення, статистичної роботи та узагальнення судової практики  – 1 тимчасова посада (додаток 4).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає через Єдиний портал вакансій державної служби (https://www.career.gov.ua/) таку інформацію в електронному вигляді з накладенням кваліфікованого електронного підпису кандидата:

1) Заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами);

2) Резюме за формою згідно з додатком 2-1 Порядку  проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері, визначеній в умовах конкурсу, та на керівних посадах (за наявності відповідних вимог);

3) Заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4) Копія Державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі з призначення навакантніпосади, може подавати додаткову інформацію, якапідтверджує відповідність встановленим вимогам,зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей,репутації (характеристики, рекомендації наукові публікації тощо).

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребуєрозумного пристосування, подає заяву щодо забезпечення розумним пристосуванням.

Строк подання інформаціїІнформація для участі у конкурсі приймається до 18:00 години 15 листопада 2021 року.

Конкурсний відбір (тестування на знання законодавства) буде проводитися17 листопада 2021 року, дистанційно (шляхом використання кандидатом комп’ютерної техніки та підключення через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби за логіном і паролем від кабінету порталу вакансій career.gov.ua), початок о 10 годині 00 хвилин на зайняття вакантної посади секретаря судових засідань відділу забезпечення розгляду адміністративних справ, о 10 годині 30 хвилин на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу документального забезпечення, о 11 годині 00 хвилин на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста сектору державної служби та управління персоналом та о 11 годині 30 хвилин на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення, статистичної роботи та узагальнення судової практики.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за адресою: м. Хмельницький, вул. Ю. Сіцінського, 5  або за телефоном: (0382) 64-09-48.