Новини

16 Січня 2020 р.

НАЗК скасувало вимогу подавати декларацію у день звільнення

НАЗК скасувало вимогу подавати декларацію у день звільнення

Національне агентство з питань запобігання корупції скасувало вимогу до суб’єктів декларування подавати декларацію у день звільнення. Про це повідомила прес-служба агентства.

Відтепер декларацію перед звільненням можна подати впродовж 20 робочих днів.

«Повідомляємо про набуття чинності нової редакції Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженої наказом Національного агентства від 12 грудня 2019 року № 168/19. З редакції Порядку виключено норму, яка зобов’язувала суб’єкта декларування під час звільнення з власної ініціативи подавати декларацію в день фактичного звільнення», – йдеться у повідомленні.

Відповідно до положень чинної редакції Порядку декларація перед звільненням охоплює період, який не був охоплений деклараціями, раніше поданими суб’єктом декларування, і містить інформацію станом на останній день такого періоду. Останнім днем такого періоду є день припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної в підпунктах «а», «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції». Під раніше поданими деклараціями розуміються декларації, які були подані до Реєстру відповідно до законодавства.