Новини

5 Грудня 2019 р.

Хмельницький окружний адміністративний суд оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»

Хмельницький окружний адміністративний суд оголошує конкурс на заміщення вакантних посад  державної служби категорії «В»

 - Головний спеціаліст відділу документального забезпечення 1 постійна посада (умови);

 - Провідний спеціаліст відділу документального забезпечення 1 постійна посада (умови);

 - Секретар судового засідання відділу забезпечення розгляду адміністративних справ – 1 постійна посада (умови).

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС таку інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 р. № 246 (в редакції від 25.09.2019 р. № 844);

2) резюме за формою згідно з додатком 2-1 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 р. № 246 (в редакції від 25.09.2019 р. № 844),в якому обов’язково зазначається така інформація:

 - прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

 - реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

 - підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

 - підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

 - відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3) заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

5) підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

6) підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

7) відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах згідно з вимогами, передбаченими статтею 20 ЗУ «Про державну службу» та іншими умовами конкурсу.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткову інформацію, яка підтверджує відповідність встановленим вимогам, зокрема стосовно попередніх результатів тестування, досвіду роботи, професійних компетентностей, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Державні службовці державного органу, в якому проводиться конкурс, які бажають взяти участь у конкурсі, подають лише заяву про участь у конкурсі.

На електронні документи, що подаються для участі у конкурсі, накладається кваліфікований електронний підпис кандидата.

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву щодо забезпечення розумним пристосуванням.

Строк подання інформації: Інформація для участі в конкурсі приймається до 18:00

19 грудня 2019 року.

Інформацію подають в електронному вигляді з накладенням кваліфікованого електронного підпису кандидата – через Єдиний портал вакансій державної служби за адресою: https://www.career.gov.ua/

Конкурсний відбір буде проведений 23 грудня 2019 року початок о 09 годині 30 хвилин, за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька,42.

 

Додаткову інформацію Ви можете отримати заадресою:м. Хмельницький, вул. Сіцінського, 5 або зателефоном: (0382) 64-09-48.