Новини

13 Серпня 2019 р.

Вища рада правосуддя внесе Президентові України подання про призначення 25 суддів

Вища рада правосуддя внесе  Президентові України подання про призначення 25 суддів

Вища рада правосуддя 13 серпня 2019 року розглянула матеріали щодо внесення Президентові України подання про призначення 25 суддів, повноваження яких припинилися у зв’язку із закінченням строку, на який їх було призначено, однак вони обіймають посади у відповідних судах.

Судді пройшли кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді, а тому рішенням Вищої кваліфікаційної комісії суддів України суддів визнано такими, що відповідають займаній посаді, та рекомендовано для призначення на посаду. За результатами розгляду рекомендацій Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищою радою правосуддя не встановлено обставин, які відповідно до закону могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення суддів на посаду.  

Враховуючи зазначене, Вища рада правосуддя ухвалила внести Президентові України подання про призначення Божук Дар’ї Анатоліївни – на посаду судді Хмельницького окружного адміністративного суду.

Колектив Хмельницького окружного адміністративного суду вітає колегу та бажає життєствердного оптимізму, невичерпної енергії для втілення у життя всіх задумів, принциповості і наполегливості у виконанні своїх обов’язків, професійного успіху у подальшому розвитку незалежного та неупередженого вітчизняного судочинства!