Новини

21 Травня 2019 р.

Хмельницький окружний адміністративний суд оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б»

Хмельницький окружний адміністративний суд оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б»

Начальник відділу організаційного забезпечення – 1 посада (читати умови);

Завідувач сектору матеріально-технічного забезпечення та правової роботи – 1 посада (читати умови).

 Для участі у конкурсі Вам необхідно надати такі документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2)письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3)письмову заяву, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копії документа (документів) про освіту;

5)оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6)заповнену особову картку встановленого зразка (фотокартка 4х6);

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному сайті НАЗК).

8)заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 пишуться власноручно.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби до 31 травня 2019 року з 9:00 до 18:00 (в п’ятницю до 17:00) за адресою м.Хмельницький, вул. Ю.Сіцінського, 5.

Конкурсний відбір буде відбуватися 05 червня 2019 року початок о 10 годині 00 хвилин, за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька,42.

Додаткову інформацію Ви можете отримати за телефоном: (0382) 64-09-48.