Новини
Колектив Хмельницького окружного адміністративного суду щиро вітає голову суду Олену Костянтинівну Ковальчук із Днем народження
![Колектив Хмельницького окружного адміністративного суду щиро вітає голову суду Олену Костянтинівну Ковальчук із Днем народження](/images/news/3060.jpg)
Шановна Олено Костянтинівно!
Колектив Хмельницького окружного адміністративного суду щиро вітає Вас із Днем народження!
Бути суддею, а разом з тим, й очільником установи – нелегке завдання. Проте, завдяки високому професіоналізму, набутому досвіду, мудрості, далекоглядності та величезній працездатності Ви успішно виконуєте, покладені на Вас обов’язки судді й голови Хмельницького окружного адміністративного суду.
Серед усіх людських якостей, які притаманні Вашій особистості, саме порядність, чуйність та уважне ставлення до людей викликає глибоку повагу з боку працівників апарату суду й громадян, а самовідданість праці й професіоналізм залишаються вагомими складовими авторитету серед колег.
Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, піднесеного настрою, щастя і добра. Нехай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть сил.
Хай витримка, сила духу та джерела наснаги не вичерпуються, а Ваша оселя завжди повниться сонячним теплом та достатком.
З повагою
колектив Хмельницького окружного адміністративного суду.