Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Гнап Діана провела заняття у Львівському регіональному відділенні Національної школи суддів України

На базі Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України з 05 листопада по 09 листопада 2018 року проходить підготовка помічників суддів окружних та апеляційних адміністративних судів.
У рамках п'ятиденного навчання,  слухачам поставлено до вивчення та обговорення такі теми:  підготовка до розгляду та судового розгляду адміністративних справ; вимоги, що ставляться до змісту та форми судових рішень; особливості провадження у справах, пов’язаних із виборчим процесом; підстави і порядок застосування заходів процесуального примусу; особливості провадження у справах за зверненням органів  Державної фіскальної служби України.
Участь у проведенні підготовки помічників суддів 05 листопада взяла суддя Хмельницького окружного адміністративного суду Гнап Діана, яка включена до складу викладачів Національної школи суддів України.
В умовах, коли змінюється законодавство, зростають вимоги і до професійних знань, а тому, існує об'єктивна потреба у підвищенні рівня професійної підготовки і працівників апаратів судів. Набутий досвід, практичні знання та вміння передаються викладачами з щирим завзяттям, а тому, у подальшому є   запорукою гарних знань слухачів.