Новини і події

Законом України ”Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку із проведенням адміністративної реформи” не передбачено правонаступництва державними податковими інспекціями Міндоходів України в частині обов’язків управлінь Пенсійного фонду України щодо стягнення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування. 
Суддя Хмельницького окружного адміністративного суду, викладач Національної школи суддів України Гнап Діана бере участь  у підготовці суддів окружних адміністративних судів у Львівському регіональному відділенні Національної школи суддів України.
15.02.2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду прийняв ухвалу про відкриття провадження у зразковій справі та опублікував її на офіційному веб-порталі судової влади України.  
У новому випуску юридичного видання  ”Слово Національної школи суддів України” №3 (20) 2017 опубліковано статтю судді Хмельницького окружного адміністративного суду, викладача Національної школи суддів України Гнап Діани Дмитрівни ”Новели Кодексу адміністративного судочинства України з питань відкриття провадження у справі”.
19-23 лютого 2018 року в Львівському регіональному відділенні Національної школи суддів України проходить підготовка суддів окружних адміністративних судів.
За період з 12 по 16 лютого 2018 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 250 позовних заяв та справ.   
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду розглянув адміністративну справу за позовом громадянина, який є пенсіонером органів внутрішніх справ, майором міліції,  до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання протиправною бездіяльності та зобов'язання вчинити дії. Пенсійний фонд  не перерахував пенсію позивачу, відповідно до грошового забезпечення поліцейських, пояснюючи це відсутністю коштів у Державному бюджеті України.
Тепер кожний громадянин, який бажає отримати інформацію про доходи та виплачені податки може отримати її в електронному вигляді.   
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду у постанові від 18.01.2018,  № 565/256/15-ц|61-1504св17  вирішив, що не підлягає сплаті судовий збір за подання апеляційної скарги у справах за скаргами на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи державної виконавчої служби. 
Постанова у справі № 382/603/17 (містить правовий висновок щодо застосування пункту 25 Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 року № 1266).