Новини і події

12 березня 2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду розглянув  зразкову адміністративну справу за позовом пенсіонера Міністерства внутрішніх справ України до Ліквідаційної комісії Управління МВС України у Вінницькій області. 
14 березня 2018 року пройшов семінар в он-лай режимі  на тему: «Застосування статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та відповідної практики Європейського суду з прав людини», в якому взяли участь судді Хмельницького окружного адміністративного суду.
07 березня 2018 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України прийняла рішення про направлення за результатами спеціальної перевірки 256 кандидатів на посаду судді, які мають стаж роботи на посаді помічника судді щонайменше три роки, для проходження спеціальної підготовки в Національній школі суддів України.
 07 березня 2018 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду відкрив провадження у зразковій адміністративній справі за позовом фізичної особи до Кам'янець-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області про скасування рішення, зобов’язання вчинити певні дії.  
Відповідно до Постанови ЦВК від 16 лютого 2018 року №22, на неділю 29 квітня 2018 року призначено перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у двох територіальних громадах Хмельницької області.
 6 березня 2018 року в Хмельницькому університеті управління і права  відбулось відкрите громадське обговорення перебігу судової реформи в області.
Шановні відвідувачі суду! З метою налагодження активної комунікації із громадянами відтепер в суді функціонує нова послуга “Електронна скринька голови суду”.
1 — 5 березня 2018 року в м. Чорноморськ відбувся чемпіонат України  з кіокушинкай карате. Перше місце серед жінок  у розділі «куміте» у ваговій категорії до 55  кілограм здобула секретар судового засідання Хмельницького окружного адміністративного суду Вересняк Альона.
Сьогодні,  5 березня, у місті Києві розпочався ХV черговий з’їзд суддів України , який триватиме до 6 березня 2018 року. У роботі ХV з’їзду суддів України бере участь і делегат від Хмельницького окружного адміністративного суду — суддя Майстер Полікарп.