Новини і події

Стаття 1291 Конституції України встановлює, що судове рішення є обов’язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом випадку. Контроль за виконанням судового рішення здійснює суд.
23 травня 2019 року у місті Києві відбувся тренінг для суддів окружних адміністративних судів на тему «Особливості провадження у справах щодо охорони довкілля». Захід організований та проведений Національною школою суддів України.
Начальник відділу організаційного забезпечення – 1 посада, завідувач сектору матеріально-технічного забезпечення та правової роботи – 1 посада.
За період з 13 по 17 травня 2019 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 94 позовних заяви та справи.
Право працівників на відпочинок наданням їм щорічної оплачуваної відпустки законодавчо гарантовано статтею 45 Конституції України. Тривалість та надання щорічних відпусток установлено Законом України Про відпустки, Кодексом законів про працю України, іншими законами та нормативно-правовими актами України.
За період з 06 по 11 травня 2019 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 80 позовних заяв та справ.
Кодекс адміністративного судочинства України визначає, що завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб’єктів владних повноважень.
З метою забезпечення права на судовий захист законодавець встановлює, що особи, які беруть участь у справі, мають право знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів. Реалізація цієї норми здійснюється шляхом забезпечення повної інформованості зацікавлених осіб в адміністративній справі. 
Шановні ветерани та дорогі співвітчизники!   День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні – свято, що викликає сльози на очах, тому що занадто високу ціну заплатило за нього людство – мільйони жертв, навіки зламаних доль, живих та незагоєних фізичних і душевних ран.    
Сьогодні, 8 травня, Україна вшановує День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті за загиблими у Другій світовій війні.