Новини і події

20 березня 2019 року у місті Києві відбувся тренінг для тренерів курсу для спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді «Особливості провадження у справах щодо охорони довкілля». Захід організований та проведений Національною школою суддів України.
За період з 11  по 15 березня 2019 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 100 позовних заяв та справ.
15 березня 2019 року у місті Вінниця відбувся семінар-практикум «Оптимізація роботи судових адміністраторів». Захід організований Сьомим апеляційним адміністративним судом для голів та керівників апаратів окружних судів сьомого апеляційного адміністративного округу. Основний меседж семінару – почути кожного й удосконалити роботу судових установ разом.
Проведення конкурсу здійснюється відповідно до визначених в установленому законом порядку вимог до професійної компетентності кандидата на зайняття вакантної посади державної служби за результатами оцінювання його особистих досягнень, знань, умінь і навичок, моральних і ділових якостей для належного виконання посадових обов’язків.
Хмельницький окружний адміністративний суд оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В»
29 березня 2019 року о 12:00 у приміщенні конференц-залу Хмельницького окружного адміністративного суду за адресою м. Хмельницький, вул. Козацька,42 відбудуться збори трудового колективу Хмельницького окружного адміністративного суду.
12 березня 2019 року у місті Львові відбувся семінар для суддів окружних та апеляційних судів на тему: «Культура мовлення у професійній діяльності». Захід організований Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України.
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду у постанові від 28 лютого 2019 року у справі № 825/1474/16 дійшов висновку, що у суду відсутнє право втручатися у діяльність державних органів при здійсненні ними функцій та повноважень, визначених законодавством, та право переймати на себе функції суб’єктів владних повноважень, оскільки чинним законодавством України суди наділені лише компетенцією перевіряти уже застосовані норми права та їх відповідність вищестоящим в ієрархії нормативно-правовим актам.
11 березня 2019 року у Львівському регіональному відділенні Національної школи суддів України відбувся тренінг «Наставництво (коучинг) в системі формування навичок майбутнього судді». Захід організований Національною школою суддів України у співпраці з Проектом ЄС «Підтримка реформ з верховенства права в Україні (ПРАВО-JUSTICE)» для суддів-наставників (коучів) стажувань кандидатів на посаду судді.
За період з 04  по 07 березня 2019 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 58 позовних заяв та справ.