Новини і події

Шановні, державні службовці, ви несете відповідальність за добробут та майбутнє свого народу, щоденною клопіткою працею служите людям та державі! Вітаю Вас із професійним святом - Днем державної служби України!
Сьогодні, 23 червня, у день державної служби України у Хмельницькому окружному адміністративному суді відбулись урочисті збори колективу. 
У рамках реалізації Указу Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!» в місті Кам’янці-Подільському 22 червня відбувся судовий форум «Досвід становлення та шляхи утвердження адміністративної юстиції».
  21 червня 2018 року у Хмельницькому окружному адміністративному суді відбулися урочисті збори з нагоди відзначення 10-ї річниці процесуальної діяльності суду.
18 червня 2018 року у Касаційному адміністративному суді у складі Верховного Суду відбулася нарада-семінар для голів адміністративних судів.
15 червня 2018 року в Хмельницькому університеті управління і права  відбувся круглий стіл «Стратегія реформування публічної служби в Україні» .
13-14 червня в місті Кам’янець-Подільському пройшов навчально-методичний збір за участю працівників, відповідальних за військовий облік  призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнного часу місцевих судів Хмельницької, Рівненської, Житомирської, Вінницької та Волинської областей. 
14 червня відзначається Всесвітній день донора крові. У перекладі з латини слово «донор»  - «дарую», адже ці люди рятують життя і допомагають зберегти здоров’я інших людей. 
У разі порушення законодавства про пенсійне забезпечення органом, що призначає і виплачує пенсію, адміністративний позов з вимогами, пов'язаними з виплатами сум пенсії за минулий час, у тому числі сум її складових, може бути подано без обмеження шестимісячним строком.
Триває спеціальна підготовка кандидатів на посаду судді, яка організована за єдиною уніфікованою програмою та проводиться одночасно в  4 містах  України. Зовсім скоро майже 300 учасників матимуть шанс поповнити лави служителів Феміди. А зараз помічники суддів інтенсивно навчаються, поглиблюють свої знання на лекціях, тренінгах, практичних заняттях, щоб згодом стати гідними учасниками суддівського корпусу.