Майбутні юристи проходять практику у Хмельницькому окружному адміністративному суді

Кажуть, що теорія без практики мертва, а практика без теорії сліпа. Тому, щоб підготувати справжніх фахівців своєї справи потрібний час, сили і багато терпіння. Студенти з різних вищих навчальних закладів України відшліфовують свої професійні навички у Хмельницькому окружному адміністративному суді. Практика допомагає молодому спеціалісту легше освоїтися після навчання на роботі. Для того, щоб закріпити теоретичні знання та спробувати свої сили  майбутні правники приходять на практику в Суд. Саме тут у дружньому колективі професіоналів судової системи молодь навчається новому та спостерігає за роботою суду з середини.

Варто зазначити, що лише за останні дев’ять років 197 студентів пройшли ознайомчу, навчальну та переддипломну практику в Хмельницькому окружному адміністративному суді. І 2018 рік не став винятком. Вже цьогоріч в стіни Суду завітало 9 студентів з різних вузів:  Хмельницького університету управління та права, Львівського національного університет імені Івана Франка, Міжрегіональної академії управління персоналом,  національного університету "Одеська юридична академія".

Білий Вадим Михайлович та Купратий Антон Юрійович — студенти 4 курсу Хмельницького університету управління та права розповіли, що їм дуже подобається проходити практику в Хмельницькому окружному адміністративному суді. Вони вивчають нормативні матеріали, що регламентують роботу суду, беруть участь у судових засіданнях, ознайомлюються з організацію діловодства суду і розподілу обов’язків між працівниками суду.

—   Дуже цікаво спостерігати за ходом адміністративного процесу,  аналізувати, як втілюються на практиці правила адміністративного судочинства, — поділився враженнями Вадим.

—   А мені більше подобається працювати з документами. Відслідковувати їх шлях від моменту надходження в суд і до передачі їх в архів. Також радує колектив Хмельницького окружного адміністративного суду, який нас так дружно прийняв до себе на практику. Є чого повчитися у досвідчених фахівців, які готові дати мудру пораду, підказати та навчити новому,  — доповнює друга Антон.

Відкривати свої двері перед студентами вже стало доброю традицією у Хмельницькому окружному адміністративному суді. Віримо, що здобуті під час практики знання стануть міцною основою для подальшої кар’єри. А можливо, хтось із практикантів після закінчення вузу вирішить працювати у нашому Суді.