Інформація про результати перевірки щодо осіб, які претендують на зайняття посад

Дата Результат
02.12.2016

В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до Грелюса Артема Сергійовича (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 01.12.2016 року).

25.10.2016

В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до Святецької Марії Вікторівни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 24.10.2016 року).

17.10.2016

В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до Батурко Аліни Вікторівни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 11.10.2016 року).

08.09.2016 В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до Свинобой Олени Віталіївни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 07.09.2016 року).
15.06.2016

В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до Свинобой Олени Віталіївни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 14.06.2016 року).

12.02.2016

В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до таких осіб:

1.Ляшенко Альони Сергіївни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 12.02.2016 року);

2.Шовдри Вікторії Михайлівни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 12.02.2016 року).

12.02.2016

В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до Павлюк Жанни Вікторівни(Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 12.02.2016 року).

02.02.2016 В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до Горбатюк Ілони Станіславівни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 01.02.2016 року).
28.08.2015 Завершено перевірку щодо претендента на зайняття посади секретаря судового засідання Хмельницького окружного адміністративного суду Легкобит Тетяни Сергіївни, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563.
За результатами проведеної перевірки встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються до Легкобит Тетяни Сергіївни.
30.11.2015

В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до таких осіб:

1.Гненної Юлії Ігорівни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 30.11.2015 року).

2.Мазій Інни Василівни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 30.11.2015 року).

26.01.2016 В результаті перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України «Про очищення влади» та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1  Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Хмельницьким окружним адміністративним судом встановлено, що заборони, визначені частинами третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», не застосовуються до Дубіної Наталії Юріївни (Довідка про результати перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» від 26.01.2016 року).