Інформація для маломобільних груп населення

До уваги маломобільних груп населення!
 
    З метою доступності до правосуддя осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення, Хмельницьким окружним адміністративним судом постійно вживаються відповідні заходи.
    Для забезпечення вільного доступу до приміщення суду зазначеній категорії громадян, в суді наявний вхід, встановлено пандус, який пристосовано до маломобільних груп населення
    На прийнятній висоті для МГН (у т.ч. для інваліда на візку) встановлено кнопку виклику.
 
 
    На першому поверсі розміщено інформацію, де можливо безперешкодно отримати дані про стан розгляду справи, прийняте рішення, дату судового слухання, номери телефонів суду тощо.
 
   
    Для зручності маломобільних груп населення розгляд справ проводиться в залах судових засідань, які розташовані на першому поверсі. 
У суді встановлено необхідне обладнання для проведення судових засідань в режимі відео-конференції, що значно полегшує   доступ  до правосуддя.
    На виконання рішення Ради суддів України №31 від 02.04.2015 р., листа ДСА України №14-7762/18 від 25.04.2018 р., в.о. керівника апарату суду видано наказ №55/од, яким визначені відповідальні працівники апарату суду  за доступ до правосуддя маломобільних груп населення та інших груп населення до залів судових засідань, канцелярії суду тощо: Шликова М.Ю., Тягай О. С., Грелюс А. С.
 
 
    Телефон (0382) 64-15-77, електронна адреса: inbox@adm.km.court.gov.ua
    Для людей з вадами зору на дверях кабінетів встановлені таблички, виконані шрифтом Брайля. Таблички вказують на назву кабінету, наприклад:  зал судових засідань, канцелярія, приймальня голови суду тощо.
    Аналогічна інформаційна таблиця, виконана шрифтом Брайля, на якій подається інформація, що допомагає орієнтуватись у приміщенні, встановлена в холі суду.
    На сьогодні важливо створювати сприятливі умови, які дадуть можливість особам з обмеженими фізичними можливостями ефективно реалізовувати свої права та свободи людини і громадянина та вести повноцінний спосіб життя.