Хмельницький окружний адміністративний суд відзначив День юриста

8 жовтня з нагоди Дня юриста у Хмельницькому окружному адміністративному суді відбулися урочисті збори. Голова Хмельницького окружного адміністративного суду Олена Ковальчук та заступник голови суду Галина Лабань привітали колектив та побажали відданості справі, сил і наснаги у щоденній діяльності та професійних звершень. Керівник апарату Олександр Панчук приєднався до привітань та побажав працівникам  верховенства права в їх щоденній практиці, успіху та оптимізму.

По закінченню заходу працівникам суду: Святецькій Марії, Потербі Оксані, Зарічан Марині та Легкобит Тетяні за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм і за зразкову дисципліну вручено грамоти та подяки.

     

Урочистості відбулися також і в Хмельницькій обласній державній адміністрації, де від імені ОДА нагородили працівників Хмельницького окружного адміністративного суду Васільєва Сергія та Журавель Вікторію за вагомий особистий внесок у забезпечення правосуддя, захисту прав і свобод громадян грамотами та цінними подарунками.