Громадське обговорення — перебіг судової реформи в області

 6 березня 2018 року в Хмельницькому університеті управління і права  відбулось відкрите громадське обговорення перебігу судової реформи в області. Захід організований спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» у рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану та ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях» в рамках Програми Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)  «Нове правосуддя».

 

 У обговоренні брали участь працівники апаратів судів, науковці, експерти, представники профільних громадських організації, засобів масової інформації. Від Хмельницького окружного адміністративного суду до заходу долучилися начальник відділу аналітично-статистичної роботи Тарнавська Наталія та прес-секретар Бабій Тетяна.

Учасниками зустрічі  обговорено світовий досвід електронного судочинства, е-декларування, фінансування суддів, у цікавій та жвавій дискусії проаналізовано найактуальніші питання щодо можливостей запровадження світових реформ в Україні.