Дистанційний пункт доступу до безоплатної вторинної правової допомоги

У Хмельницькому окружному адміністративному суді почав діяти дистанційний пункт доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

Відкритість, прозорість та доступність ­– основні принципи роботи Хмельницького окружного адміністративного суду, який постійно працює у напрямку відкритості для громадян, а тому завжди дбає про підвищення рівня обізнаності населення. Указом №361/2017 Президента України 2018 рік оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право». Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Співпраця між Хмельницьким окружним адміністративним судом і Хмельницьким місцевим центром надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувається у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю, щоб здійснювати взаємовигідне співробітництво та підвищити всебічне ознайомлення громадян України зі своїми правами.

Відтепер кожного першого четверга місяця з 10:00 до 11:30, у суді консультуватиме громадян кваліфікований фахівець-юрист з місцевого центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Матущак Руслана. Перша зустріч з відвідувачами відбулася 8 лютого. Як показує практика, більшість громади потребує роз’яснень законодавства та можливості відстояти свої права, які гарантуються законами України.