Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Існує гарна традиція — наводити порядок перед Великоднем у Чистий четвер, який ще називають днем весняного очищення. Дотримуючись найкращих українських звичаїв, працівники Хмельницького окружного адміністративного суду провели генеральне весняне прибирання приміщень суду та прилеглої території. Спільними зусиллями все навкруг  засяяло чистотою. Сміття, опале листя позгрібали та повиносили,  посапали квітники, попідмітали, побілили дерева. У приміщенні суду прибрали в кабінетах та коридорах, помили вікна.

      Потрібно завжди бути дбайливим господарем та дбати про чистоту і порядок у своїй організації, установі, чи підприємстві, у своєму дворі та примножувати красу довкілля охайними клумбами, квітами, деревами та парками. Прибирати потрібно не лише у переддень свята, а кожного дня.   

Нам приємно, коли відвідувачі суду оцінюють порядок та затишок, створений нашими руками. Тому активно долучаємося до впорядкування прилеглої території: прибираємо, висаджуємо квіти, декоративні кущі.

    У народі кажуть, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять! І справді, варто слідкувати за культурою своєї поведінки  — не викидати сміття під ноги, а дбайливо ставитися до навколишнього середовища. Бо лише від нас залежить благоустрій нашого робочого місця, оселі та країни!