Новини і події

Тест для добору до місцевих судів планується провести 30 жовтня. Про це повідомив Голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС) Сергій Козьяков.
За період з 18 по 22 вересня 2017 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 115 позовних заяв та справ. 
19-20 вересня 2017 року в місті Львові місцевим регіональним відділенням Національної школи суддів України проведено семінар для спеціалістів із забезпечення зв'язків зі ЗМІ (прес- секретарів) місцевих та апеляційних судів на тему: "Зв'язки з громадськістю в судах".
Під час навчань надано методичну та практичну допомогу у вирішенні окремих питань організації охорони державної таємниці та забезпечення режиму секретності в судах, а також вироблено єдині підходи з вирішення проблемних питань, що виникають у роботі.
За період з 11 по 15 вересня 2017 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 78 позовних заяв та справ. 
У Верховному Суді України уточнили свою правову позицію, висловлену в кількох однотипних справах щодо юрисдикції спорів про відшкодування завданої шкоди учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.            
Складання акта та підтвердження фактичних обставин нещасного випадку на виробництві не зачіпає й не порушує прав та інтересів Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України.
Парламенту запропонували повернутися до практики обов’язковості висновку профільного комітету щодо відповідності Конституції всіх запропонованих законопроектів, аби неконституційні норми не могли стати законом.
Конституційні скарги, подані до набрання чинності нового закону “Про Конституційний Суд України”, мають привести у відповідність до закону до 3 листопада. Про це заявив депутат від «УДАРу», заступник голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя Сергій Алєксєєв. За його словами, до ухвалення і набрання чинності нової редакції закону до КСУ було подано понад 100 таких конституційних скарг.
Вищою кваліфікаційною комісією суддів України 21 вересня 2017 року призначено до розгляду вирішення питання допуску осіб до участі в оголошеному Комісією 03 квітня 2017 року доборі кандидатів на посаду судді місцевого суду.